پروژه ها


طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت ها باید در عین سادگی و زیبایی ، کاربردی بوده و با در نظر گرفتن نیازها و سلایق کاربران متفاوت به ارائه محتوا و امکانات مناسب بپردازند. شرکت منظومه نگاران وب این امکان را فراهم کرده است که هر مجموعه با توجه به زمینه فعالیت خود به صورت کاملا تخصصی به ارائه اطلاعات و محتوای مناسب به کاربران خود در سایت بپردازد.
بیشتر بخوانید
بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که بیش از هفتاد درصد معاملات اینترنتی با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شوند و این بدین معناست که کسب نتیجه و رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت ها می توانند به جای تبلیغات پر هزینه ، با صرف هزینه کمتر نسبت به جذب مشتری و برند سازی برای شرکت خود اقدام نمایند.
بیشتر بخوانید
طراحی تخصصی سایت آژانس های مسافرتی

طراحی تخصصی سایت آژانس های مسافرتی

شرکت منظومه نگاران وب به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت آژانس های مسافرتی فعالیت می کند و طی بیش از ده سال سابقه در این زمینه با توجه به تغییر نیاز کاربران و رشد این صنعت ، پیشرفت های چشمگیری در این عرصه داشته و تا به امروز تحولات جدیدی را ایجاد نموده است.مدت زمان همکاری و رضایت مشتریان و همچنین بالا بودن سایت های طراحی شده در سرچ های مرتبط گواه موفقیت منظومه نگاران وب در این زمینه است.سیستم مدیریت محتوای سایت های طراحی شده کاملا بر اساس نیاز های صنعت گردشگری و توریسم بوده و این امکان را فراهم می آورد تا مشتری بتواند با مطالعه فایل های آموزشی و یا مشاهده فیلم های آموزشی تهیه شده در این زمینه قسمت های مختلف سایت را به صورت داینامیک مدیریت نماید. شایان ذکر است این سیستم قابلیت ورود اطلاعات به 16 زبان زنده دنیا را داشته و می توان محتوای سایت های چند زبانه را به راحتی مدیریت نمود.
بیشتر بخوانید
سایت نمایشگاه مجازی ایران

سایت نمایشگاه مجازی ایران

سایت نمایشگاه مجازی ایران به منظور پر نمودن خلاء بین سایتهای b2b و ارائه کننده گان اطلاعات تجاری تنها به معرفی محصولات شرکتهای معتبر ایرانی می پردازد .
بیشتر بخوانید
نرم افزار رزرواسیون آنلاین BasisFly

نرم افزار رزرواسیون آنلاین BasisFly

بسته ی [(link)|رزرواسیون BasisFly|http://www.basisfly.com] یک سرویس ابری Cloud است که توسط شرکت منظومه نگاران وب پشتیبانی می شود. اطلاعات کارفرما بر روی یک سرور جداگانه، پشتیبان گیری می شود و کارفرما همواره قادر به اتصال، ورود و امکان گزارش گیری اطلاعات خود از طریق پنل مدیریتش می باشد. هزینه ها و مشخصات فنی سرور براساس نیاز کارفرما و تعداد ماژول های مورد نیاز، متغیر خواهد بود.
بیشتر بخوانید