منظومه نگاران وب | نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری | طراحی سایت آژانس مسافرتی | سیستم رزرواسیون آنلاین basisfly
راهکار ها
basisfly

سیستم رزرواسیون آنلاین

یکی از مهم ترین مزایای سیستم رزرواسیون basis fly پکپارچه بودن آن می باشد ، به این صورت که برای تمامی مولفه های خدمات گردشگری قسمت های اختصاصی در نظر گرفته شده و امکان ارتباط آنها به یکدیگر وجود خواهد داشت.

Basis Fly راه حل‌های منحصر به فردی را به ‌صورت سفارشی و مخصوص در اختیار گردانندگان تورها ، کمپانی‌های مدیریت مقصد (DMC) و آژانس‌های مسافرتی قرار می‌دهد.

بیشتر بدانید
web_design

طراحی سایت تخصصی ویژه آژانس های مسافرتی

شرکت منظومه نگاران وب به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت آژانس های مسافرتی فعالیت می کند و طی بیش از ده سال سابقه در این زمینه با توجه به تغییر نیاز کاربران و رشد این صنعت، پیشرفت های چشمگیری در این عرصه داشته و تا به امروز تحولات جدیدی را ایجاد نموده است. مدت زمان همکاری و رضایت مشتریان گواه موفقیت منظومه نگاران وب در این زمینه است.

بیشتر بدانید
پیوستن به ما
job-opportunity
پیوستن به منظومه نگاران وب

اگر علاقمند پیوستن به تیم منظومه نگاران وب هستید، ما با کمال میل از ایده ها و توانمندی‌های شما استقبال می‌کنیم. فقط کافیه مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را در زمینه‌های مرتبط برای ما ارسال کنید و فرم معرفی‌نامه را تکمیل کنید. ما با روی باز پذیرای شما هستیم.

20
کارمندان
145
پروژه های انجام شده