طراحی سایت


طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت ها باید در عین سادگی و زیبایی ، کاربردی بوده و با در نظر گرفتن نیازها و سلایق کاربران متفاوت به ارائه محتوا و امکانات مناسب بپردازند. شرکت منظومه نگاران وب این امکان را فراهم کرده است که هر مجموعه با توجه به زمینه فعالیت خود به صورت کاملا تخصصی به ارائه اطلاعات و محتوای مناسب به کاربران خود در سایت بپردازد.

فرض کنید شرکتی که در زمینه گردشگری و توریسم فعالیت می کند ، نیاز به اطلاعات همه کشورها ، شهرها ، فرودگاه ها و هتل های جهان دارد ، با افتخار همه این اطلاعات در پایگاه داده Basis core موجود می باشد و مشتریان محترمی که از این سرویس استفاده می کنند می توانند با راهنمایی واحد پشتیبانی به راحتی از این اطلاعات استفاده کنند.و یا به عنوان مثال شرکتی که در زمینه فروش ماشین های اداری فعالیت می کند ، می تواند به بانک اطلاعات گسترده در این زمینه که به معرفی محصولات برندهای معتبر پرداخته است دسترسی داشته باشد.همچنین لازم به توضیح است سیستم مدیریت محتوای وب سایت های طراحی شده در شرکت منظومه نگاران وب برای هر صنف به طور تخصصی ارائه شده و سوال و جواب های مخصوص به خود را دارد ، به عنوان مثال ایجاد محصول در پنل سایتی که لوازم ورزشی ارائه می کند با سایتی که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری مجالس فعالیت دارد کاملا متفاوت است.

با توجه به گسترش استفاده از موبایل و تبلت به جای کامپیوترهای رومیزی ، لازم است طراحی سایت به گونه ای باشد که پیمایش در سایت ها با استفاده از این ابزارها به درستی صورت گرفته و کاربران با استفاده از هر ابزاری نهایت استفاده را از ظاهر و محتوای سایت ببرند. منظومه نگاران وب قادر است تمامی صفحات را به گونه ای طراحی کرده که سایت در هر دستگاهی به درستی نمایش داده شده و کاملا responsive باشد.

مزیت دیگر سایت های طراحی شده توسط تیم حرفه ای منظومه نگاران وب ، مطابق بودن زیرساخت ها با آخرین استانداردهای سئو می باشد که سبب شده است شرکت هایی که در حال همکاری با این مجموعه هستند با بسیاری از کلید واژه های دلخواه خود در صفحات ابتدایی موتورهای جستجو باشند.

لازم به توضیح است برای تمامی قسمت های مدیریت محتوای وب سایت فایل های آموزشی تهیه شده که به راحتی در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت. همچنین پس از تکمیل طراحی سایت در منظومه نگاران وب و بارگذاری اطلاعات اولیه ، پنل مدیریت محتوا در جلسه حضوری به پرسنل معرفی شده جهت مدیریت سایت آموزش داده خواهد شد و پس از آن واحد پشتیبانی این مجموعه آماده پاسخگویی و رفع ابهامات به صورت تلفنی در تایم کاری می باشند. علاوه بر آن می توانید موارد مورد نظر را در هر ساعتی برای پشتیبان مربوطه ایمیل نمایید تا مورد مربوطه در اسرع وقت پیگیری شده و نتیجه به اطلاع شما برسد.همچنین جهت اعمال تغییرات در سایت خود می توانید با طراح خود در ارتباط باشید تا تغییرات اعلام شده در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسند.