سایت نمایشگاه مجازی ایران


سایت نمایشگاه مجازی ایران به منظور پر نمودن خلاء بین سایتهای b2b و ارائه کننده گان اطلاعات تجاری تنها به معرفی محصولات شرکتهای معتبر ایرانی می پردازد .

شرکتهای یاد شده بمنظور فروش عمده ، مقایسه تولیدات و یا محصولات وارداتی خود با سایر رقبا اقدام به درج محصول در این سایت نموده اند

از آنجائی که اطلاع رسانی شفاف از مشخصات تجارت سالم میباشد میتوان بسادگی دریافت که اسامی درج شده در سایت نمایشگاه مجازی ایران از تجاری میباشند که با اعتماد به روش کاری خود , دیگران را به مقایسه و نقد علمی می طلبند و به زبان ساده تر ترسی از اعلام موجودیت ندارند !.

به دلایل یاد شده امکان ثبت غرفه اینترنتی در این سایت برای افراد خاص و با شرایط بخصوصی امکان پذیر میباشد .

در صورتی که شرکت شما از این رویه پیروی مینماید , میتوانید با عضویت در سایت نمایشگاه مجازی ایران اقدام به ثبت شرکت خود نموده , تا همکاران ما پس از بررسی اولیه اقدام به خدمت رسانی نمایند

معرفی خدمات

ایجاد غرفه و یا صفحه معرفی شرکت و محصولات، امکان منحصر به فرد و نایابی در سایتهای ایرانی میباشد. شما میتوانید با ایجاد غرفه در سایت نمایشگاه مشخصات شرکت خود را بصورت کامل وارد نموده و تک تک محصولات خود را عرضه کنید هم اکنون در حدود 600 شرکت، موسسه و نمایندگی ایرانی از این سرویس استفاده مینمایند. دسترسی آسان کاربران اینترنت به محصولات شما از طریق سایتهای جستجو گر و ارتقاء سایتهای معرفی شده در غرفه، مهمترین عامل فروش در سایت نمایشگاه میباشد. دیگر امکانات بصورت خلاصه شامل :

تخصیص فضای نامحدود برای عکس محصولات

ایجاد غرفه اختصاصی برای غرفه های بالاتر از کلاس طلایی

امکان بارگزاری فیلم محصولات

امکان بارگزاری فیلم معرفی شرکت (تیزر)

امکان بارگزاری کاتالوگ الکترونیک (PDF)

امکان مشخص نمودن پرسنل پاسخگو برای هر محصول

ایجاد کارت ویزیت پرسنل (اختیاری)

ایجاد ریز مشخصات هر محصول

اعلام موجودی و شرایط تحویل (عمده فروشی)

اعلام شرایط پرداخت (نحوه پرداخت بانکی یا نقدی)

مشخص نمودن سایتهای الکترونیک فروشنده محصول

دریافت سفارش online در قسمت کنترل پنل

امکان در خواست قیمت و محصولات از سایر غرفه داران

امکان ایجاد گالری عکس برای شرکت

امکان حضور در چندین گروه کاری

...

غرفه های سایت نمایشگاه در چند کلاس مختلف عرضه میگردد که هرکدام بر حسب امکانات خود قیمت خاصی دارند برای اطلاع از قیمتها از بخش تعرفه قیمتها در سایت نمایشگاه مجازی ایران www.namayeshgah.com مراجعه فرمائید.