100% Cloud based


با توجه به افزایش روزافزون حجم اطلاعات در فضای دیجیتال ، نیاز به رشد و توسعه راهکارهای ذخیره سازی اطلاعات نیز وجود خواهد داشت ، با توجه به اینکه فضاهای ذخیره سازی قدیمی پاسخگوی نیاز امروزه نیستند ، سیستم های ابری یا Cloud بدین منظور مورد استفاده قرار گرفتند.

در سیستم ابری ، مجموعه ای از اطلاعات در فضای ابر مانند قرار گرفته و امکان دسترسی به اطلاعات از نقاط مختلف وجود خواهد داشت.

با ذخیره اطلاعات در فضای ابری ، قادر خواهید بود در هر لحظه و با هر دستگاه دیجیتالی اعم از موبایل ، تبلت ، کامپیوتر شخصی و ... به اطلاعات ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. با این روش قادر خواهید بود اطلاعات مورد نیاز خود را یک بار آپلود کرده و سپس در هر زمان و مکانی با دسترسی به اینترنت ، به محتوای خود دسترسی داشته باشید ف در نتیجه این سیستم نیازی به تهیه نسخه پشتیبان و یا بک آپ گیری نخواهد داشت.

به عبارتی ، در این سیستم مجموعه ای از کامپیوترها و سیستم های هوشمند به هم متصل بوده و به عنوان یک سیستم واحد عمل می کنند ، و کاربر قادر خواهد بود تنها با اتصال آنلاین به این سیستم و بدون نیاز به نصب هیچ گونه برنامه و نرم افزاری از یک یا چند سرویس مختلف استفاده نماید.

پنل رزرواسیون BasisFly ، از این تکنولوژی در ارائه نرم افزار رزرواسیون خود بهره می برد.